Прикладні матеріали

Клейові дублюючи матеріали це один з найважливіших компонентів разом з дизайном та вибором тканин, з яких створюються Ваші вишукуванні  колекції одягу.

Наша компанія вже понад 20 років представляє на ринку України такого відомого у всьому світі голландського виробника клейових дублюючих матеріалів як Permess International.

Компанія «Permess» була спочатку сформована в 1960-х роках як член «Koninklijke Textielfabrieken Nijverdal-Ten Cate NV». Протягом останніх декількох років компанія перетворилася в більш структуровану автономну компанію «Permess International» з виробничими потужностями в Голландії, Китаї і останнім часом в Бангладеш.
Permess International також має дочірні компанії в Італії, Великобританії і Туреччини.

Завдяки довгостроковій співпраці з самими відомими виробниками одягу, Permess International має хороші можливості для розуміння потреб і вимог, необхідних для швидкого реагування на зміни технологій та ринку.

Продукція Permess International сертифікована за стандартом ISO 9001: 2000 та Oko-tex.

                                                               Неткані матеріали.

Неткані матеріали - флізеліни,  зазвичай виробляються з 100% поліефіру, 100% поліаміду або їх суміші.
Існує два різних типи нетканих матеріалів: хімічно пов'язані та термозв'язані, обидва мають різні властивості на дотик та міцность. Застосування залежить від ваги та виду зовнішньої тканини. Флізеліни можуть використовуватися при виробництві брюк, дублюванні підбортів, дрібних деталей  і навіть шовкових або шкіряних  виробів.

                                                                Ткані матеріали.

Бавовняні, віскозні, їх суміші або поліамідні легкоплавкі матеріали мають дуже широке застосування. Це, наприклад, дублювання передніх частин одягу, дрібних деталей і швів  для піджаків та курток і т. д.

  В'язані та напів'язані матеріали.

Ці матеріали доступні в поліефірі і нейлоні, та використовуються для виробництва суконь, пальто і блуз. Взагалі використовується для підвищення стійкості до розтягування та деформації по основі та  утоку.

                                                         Дублерин для сорочок та блуз.

Ці клейові матеріали вироблені з високоякісної 100% бавовни для дублювання в сорочках і блузках комірців, манжет, а також кишень іншого одягу. Ваш дизайн та наші знання створюють ідеальну команду для виробництва дуже якісних та модних сорочок і блуз.

                                                               Qlexx технологія

Клейові стрічки, які мають безліч застосувань!

Qlexx - унікальна інновація, яка спеціально розроблена для індустрії моди. Лінії перегинів будуть більш стійкими і поліпшать форму. В результаті ваша одяг буде мати постійну первісну форму.
Ця технологія легко застосовувається і значно покращує покрій з тривалим результатом. Ваші дизайни одягу заслуговують цієї стрічки. Використовуйте цю стрічку, щоб створити більш казкові піджаки.
Пройми та плечові шви люблять це!

Дублірин

Флізелін

Клейові стрічки

Голландська якість

Oko-Tex Standard 100

ФОТОГАЛЕРЕЯ