Прикладні матеріали

Клейові дублюючи матеріали це один з найважливіших компонентів разом з дизайном та вибором тканин, з яких створюються Ваші вишукуванні  колекції одягу.

Наша компанія вже понад 20 років представляє на ринку України такого відомого у всьому світі голландського виробника клейових дублюючих матеріалів як Permess International.

Компанія «Permess» була спочатку сформована в 1960-х роках як член «Koninklijke Textielfabrieken Nijverdal-Ten Cate NV». Протягом останніх декількох років компанія перетворилася в більш структуровану автономну компанію «Permess International» з виробничими потужностями в Голландії, Китаї і останнім часом в Бангладеш.
Permess International також має дочірні компанії в Італії, Великобританії і Туреччини.

Завдяки довгостроковій співпраці з самими відомими виробниками одягу, Permess International має хороші можливості для розуміння потреб і вимог, необхідних для швидкого реагування на зміни технологій та ринку.

Продукція Permess International сертифікована за стандартом ISO 9001: 2000 та Oko-tex.

                                                               Неткані матеріали.

Неткані матеріали - флізеліни,  зазвичай виробляються з 100% поліефіру, 100% поліаміду або їх суміші.
Існує два різних типи нетканих матеріалів: хімічно пов'язані та термозв'язані, обидва мають різні властивості на дотик та міцность. Застосування залежить від ваги та виду зовнішньої тканини. Флізеліни можуть використовуватися при виробництві брюк, дублюванні підбортів, дрібних деталей  і навіть шовкових або шкіряних  виробів.

                                                                Ткані матеріали.

Бавовняні, віскозні, їх суміші або поліамідні легкоплавкі матеріали мають дуже широке застосування. Це, наприклад, дублювання передніх частин одягу, дрібних деталей і швів  для піджаків та курток і т. д.

  В'язані та напів'язані матеріали.

Ці матеріали доступні в поліефірі і нейлоні, та використовуються для виробництва суконь, пальто і блуз. Взагалі використовується для підвищення стійкості до розтягування та деформації по основі та  утоку.

                                                         Дублерин для сорочок та блуз.

Ці клейові матеріали вироблені з високоякісної 100% бавовни для дублювання в сорочках і блузках комірців, манжет, а також кишень іншого одягу. Ваш дизайн та наші знання створюють ідеальну команду для виробництва дуже якісних та модних сорочок і блуз.

                                                               Qlexx технологія

Клейові стрічки, які мають безліч застосувань!

Qlexx - унікальна інновація, яка спеціально розроблена для індустрії моди. Лінії перегинів будуть більш стійкими і поліпшать форму. В результаті ваша одяг буде мати постійну первісну форму.
Ця технологія легко застосовувається і значно покращує покрій з тривалим результатом. Ваші дизайни одягу заслуговують цієї стрічки. Використовуйте цю стрічку, щоб створити більш казкові піджаки.
Пройми та плечові шви люблять це!

арт. 001.605.000

Без клейового покриття

Надміцний нетканий

екологичний матеріал

СПАНБОНД

Дублирин універсальний чорного кольору

для виробництва сорочок, блуз та суконь.

Виробництво: TOOTAL fabrics (Holland)

100% бавовна

140 гр/м2

Завширшки : 109/110 см

Дублірин

Флізелін

Клейові стрічки

Голландська якість

Oko-Tex Standard 100

ФОТОГАЛЕРЕЯ