Тканини для блуз та сорочок

   Наша компанія постачає в Україну сорочкові тканини в різноманітних композиціях, таких як:  100% бавовна, бавовна / поліестер та поліестер / бавовна.
   Це тканини із ниток подвійної скрутки, з обробкою для легкого догляду, стрейчові тканини. Пофарбовані, принтовані  та з ниток різних кольорів  тканини високої якості. Використовуються тільки високоякісна бавовняна та змішана пряжа.  Всі тканини мають високу міцність, довговічність та довготривалу стійкість кольорів. Всі тканини, які ми Вам пропонуємо, перевіряються відповідно до найвищих стандартів якості у міжнародних акредитованих лабораторіях.  Весь асортимент сертифіковано AEO та Oeko-Tex.

                     Модні актуальні колекції та специфічні для клієнта дизайни.   
   Ми пропонуємо відмінний асортимент сезонних  та спеціальних колекцій модних тканин, розроблених італійськими дизайнерськими студіями. Це не тільки пропозиції для покупців модної сорочки, але це ще й широкій вибір для тих клієнтів, які постачають сорочки для тендерів (конкурси на фірмові сорочки для уніформи та корпоративного одягу). Такі установи як, наприклад, поліція, митні органи, національні та регіональні авіалінії, державні підприємства, банки, громадські транспортні компанії, компанії з безпеки та супермаркети вже давно оцінили якість та комфорт наших тканин.

                  "Подивіться на тканину, відчуйте тканину, покохайте тканину"

Коли ви думаєте про тканини, які ми Вам пропонуємо, мова йде про дизайн, якість та сервіс. Наша компанія дуже конкурентоспроможний постачальник сучасної сорочкової тканини на ринку України. Ми не просто продавець тканин, ми Ваші друзі та партнери. Наше прагнення - стати кращим помічником для Вас. Коли Ви звертаєтесь до нас Ви розумієте, що неодмінно знайдете широкий асортимент тканин, високу та постійну якість, великі запаси на нашому складі, без мінімальної кількості замовлення, конкурентне ціноутворення та відмінне логістичне обслуговування.

вага від 100 - 200 гр/м2

бавовна/поліестер

чудова стійкість пофарбування

підвищена зносостійкість

Oko-Tex Standard 100

вага від 100 - 200 гр/м2

бавовна/поліестер

чудова стійкість пофарбування

підвищена зносостійкість

Oko-Tex Standard 100

Дублірин

Флізелін

Клейові стрічки

Голландська якість

Oko-Tex Standard 100

Вага від 100-200 гр/м2

100% бавовна

Чудова стійкість пофарбування

Підвищена зносостійкість

Oko-Tex Standard 100

ФОТОГАЛЕРЕЯ